Ринок освітлювальних приладів, а також лампочок помітно еволюціонував. При покупці світильника ви неодмінно зіткнетеся з питанням про вибір лампи. У багатьох спеціалізованих магазинах все рідше можна зустріти лампи розжарювання. Це відбувається через їх малу ефективність і велике споживання електроенергії. Також існують люмінесцентні, галогенні і світлодіодні лампи. Світлодіодна лампочка - це новітній і революційний винахід в своєму сегменті. У даній статті ми постараємося розібрати всі переваги технології LED.

Світлодіодні лампи - вигідне вкладення. Штучні кристали мають багато переваг, які стають найбільш популярними на ринку освітлювального обладнання.

Чому ж світлодіодні лампочки вигідні? Якщо говорити про найбільш вагомі аргументи - це низьке енергоспоживання при максимально яскравому світінні. Крім економії, важливо також відзначити екологічність і практичність у використанні, але є й інші переваги.

Висока потужність

Світловий потік, спрямований в певну область, значно збільшує яскравість і зменшує кількість темних плям, викликаних втратою світла між джерелом світла і поверхнею. Світлодіодні лампи мають більш високу ефективність, ніж галогенні, газорозрядні або люмінесцентні, які зазвичай використовуються в системах вуличного освітлення. Крім того, світлодіодні лампочки випромінюють в 8 разів більше світла, ніж лампи розжарювання.

Високий термін служби LED лампи

LED елементи мають ресурс в середньому близько 30 000 - 50 000 годин, а це значить, що при освітленні 8 годин на добу, світлодіодна лампочка має термін служби більше 10 років.

Підвищена безпека установки і використання

LED-лампи використовують низьку напругу і виробляють малу кількості тепла, що робить монтаж та експлуатацію безпечними. Лампи мають підвищену стійкість до температурних перепадів і вібрацій, що забезпечує їх безперервну роботу.

 

Інтелектуальні системи освітлення

Світлодіодна технологія має величезну перевагу в порівнянні з іншими типами освітлення, коли мова йде про розробку інтелектуальних систем освітлення для внутрішнього і зовнішнього застосування. Світлодіодні лампи є ідеальним рішенням, якщо ви хочете використовувати диммери, датчики руху, таймери і т.д. Зміни в інтенсивності світла, крім економії енергії, впливають на термін служби led ламп.

Інноваційний дизайн і фотометричні властивості

Концентрована світлодіодна оптична система створює світлові промені однакової яскравості на відкритих майданчиках. Без відблисків і мерехтінь. Світлодіодні лампи пропонують широкий спектр можливостей для інноваційних проектів, завдяки невеликим розмірам. Ще однією перевагою світлодіодів є те, що вони мають монохроматичне джерело світла, яке не генерує ультрафіолетові або інфрачервоні промені. LED лампи виробляють кращу колірну насиченість і яскравість в порівнянні з традиційними джерелами світла.