Меню
Ваша корзина

Світлодіодні декоративні фігури

Модель: angel
Ангел з LED підсвіткою Під замовлення. Сяючі новорічні фігури стануть чудовою прикрасою вашого кафе, ресторану, будинку, двору або іншого закладу. Завдяки своїй оригінальності і світлодіодним гірляндам, фігури привертають на себе увагу відвідувачів та гостей і викликають у них позитивні емоції. На..
990.0 грн
Модель: Bullet 3D
Куля 3D Під замовлення. Ціна договірна. Куля 3D. Металокаркас. Покриття: рідка пластмаса, стійка до атмосферних опадів. Хвоя. Гірлянда String Led біла. Діаметр від 200 мм і більше. Сяючі новорічні фігури стануть чудовою прикрасою вашого кафе, ресторану, будинку, двору або іншого закладу. Завдяки ..
990.0 грн
Модель: oleni
 Олень з LED підсвіткою Під замовлення. Сяючі новорічні фігури стануть чудовою прикрасою вашого кафе, ресторану, будинку, двору або іншого закладу. Завдяки своїй оригінальності і світлодіодним гірляндам, фігури привертають на себе увагу відвідувачів та гостей і викликають у них позитивні емоц..
2399.0 грн
Модель: sanky
 Санки з LED підсвіткою Під замовлення. Сяючі новорічні фігури стануть чудовою прикрасою вашого кафе, ресторану, будинку, двору або іншого закладу. Завдяки своїй оригінальності і світлодіодним гірляндам, фігури привертають на себе увагу відвідувачів та гостей і викликають у них позитивні..
1699.0 грн
Модель: snowman
 Сніговик з LED підсвіткою Під замовлення. Сяючі новорічні фігури стануть чудовою прикрасою вашого кафе, ресторану, будинку, двору або іншого закладу. Завдяки своїй оригінальності і світлодіодним гірляндам, фігури привертають на себе увагу відвідувачів та гостей і викликають у них позитивні е..
11990.0 грн
Модель: yalynka
Ялинка з LED підсвіткою Під замовлення. Сяючі новорічні фігури стануть чудовою прикрасою вашого кафе, ресторану, будинку, двору або іншого закладу. Завдяки своїй оригінальності і світлодіодним гірляндам, фігури привертають на себе увагу відвідувачів та гостей і викликають у них позитивні емоції. Н..
990.0 грн
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)