Меню
Ваша корзина

Ledlife

Бренд: Ledlife Модель: LT8-1200-1S-L
Світлодіодна лампа LT8-1200-1S-L серія EASY TUBE - сучасна альтернатива люмінесцентним лампам: економія електроенергії - в три рази в порівнянні з люмінесцентними лампами; продукт не містить парів ртуті і не вимагає спеціальної утилізації; підключення: одностороннє; висока ефективність; миттєвий ста..
190.0 грн
Бренд: Ledlife Модель: LT8-1200-1S-P
Світлодіодна лампа LT8-1200-1S-P серія PRO - сучасна альтернатива люмінесцентним лампам: продукт не містить парів ртуті і не вимагає спеціальної утилізації; підключення: одностороннє; висока ефективність; миттєвий старт; швидкий і безпечний монтаж; ударостійкий корпус; стійка до перепадів напруги&nb..
197.0 грн
Бренд: Ledlife Модель: LT8-1500-1S-P
Світлодіодна лампа LT8-1500-1S-P серія PRO - сучасна альтернатива люмінесцентним лампам: продукт не містить парів ртуті і не вимагає спеціальної утилізації; підключення: одностороннє; висока ефективність; миттєвий старт; швидкий і безпечний монтаж; небиткий корпус; стійка до перепадів напруги (адапт..
356.0 грн
Бренд: Ledlife Модель: LT8-1500-1S-L
Світлодіодна лампа LT8-1500-1S-L серія EASY TUBE - сучасна альтернатива люмінесцентним лампам: економія електроенергії - в три рази в порівнянні з люмінесцентними лампами; продукт не містить парів ртуті і не вимагає спеціальної утилізації; підключення: одностороннє; висока ефективність; миттєвий ста..
330.0 грн
Бренд: Ledlife Модель: LT8-286-1S-P
Світлодіодна лампа LT8-286-1S-P серія PRO - сучасна альтернатива люмінесцентним лампам: продукт не містить парів ртуті і не вимагає спеціальної утилізації; підключення: одностороннє; висока ефективність; миттєвий старт; швидкий і безпечний монтаж; ударостійкий корпус; стійка доперепадів напруги (ада..
143.0 грн
Бренд: Ledlife Модель: LT8-600-1S-L
Світлодіодна лампа LT8-600-1S-L серія EASY TUBE - сучасна альтернатива люмінесцентним лампам: економія електроенергії - в три рази в порівнянні з люмінесцентними лампами; продукт не містить парів ртуті і не вимагає спеціальної утилізації; підключення: одностороннє; висока ефективність; миттєвий стар..
109.0 грн
Бренд: Ledlife Модель: LT8-600-1S-P
Світлодіодна лампа LT8-600-1S-P серія PRO - сучасна альтернатива люмінесцентним лампам: продукт не містить парів ртуті і не вимагає спеціальної утилізації; підключення: одностороннє; висока ефективність; миттєвий старт; швидкий і безпечний монтаж; ударостійкий корпус; стійка до перепадів напруги (ад..
124.0 грн
Бренд: Ledlife Модель: LT8-900-1S-P
Світлодіодна лампа LT8-900-1S-P серія PRO - сучасна альтернатива люмінесцентним лампам: продукт не містить парів ртуті і не вимагає спеціальної утилізації; підключення: одностороннє; висока ефективність; миттєвий старт; швидкий і безпечний монтаж; ударостійкий корпус; стійка до перепадів напруги&nbs..
229.0 грн
Бренд: Ledlife Модель: LT8-1200-FBC-1S-M
Світлодіодна лампа T8 FOOD bread & cheese - сучасна альтернатива люмінесцентним лампам при підсвічуванні вітрин для сиру, місць викладки хліба і хлібобулочної продукції: лампа не містить парів ртуті; знижує витрати електроенергії на підсвічування вітрин з сиром, хлібом і хлібобулочною продукціє..
431.0 грн
Бренд: Ledlife Модель: LT8-1200-FFF-1S-M
Світлодіодна лампа T8 FOOD fresh fish - сучасна альтернатива люмінесцентним лампам при підсвічуванні вітрин з рибою і морепродуктами: лампа не містить парів ртуті; знижує витрати електроенергії на підсвічування вітрин з рибою і морепродуктами; за рахунок колірних характеристик лампи продукція, викла..
431.0 грн
Бренд: Ledlife Модель: LT8-1200-FMT-1S-M
Світлодіодна лампа T8 FOOD fresh meat - сучасна альтернатива люмінесцентним лампам для підсвічування вітрин з м'ясом: лампа не містить парів ртуті; знижує витрати електроенергії на підсвічування вітрин з м'ясом; за рахунок колірних характеристик лампи продукція, викладена у вітрині, має прив..
431.0 грн
Бренд: Ledlife Модель: LT8-1200-FFV-1S-M
Світлодіодна лампа T8 FOOD fruits & veggies - сучасна альтернатива люмінесцентним лампам при підсвічуванні овочевих і фруктових вітрин: лампа не містить парів ртуті; знижує витрати електроенергії на підсвічування вітрин з овочами і фруктами; за рахунок колірних характеристик лампи продукція, викладе..
431.0 грн
Показано з 1 по 12 із 24 (2 сторінок)