Меню
Ваша корзина

POWERLUX

Бренд: POWERLUX Модель: PW4769
Прожектор LED на сонячній панелі 100W POWERLUX з пультом Прожектор 100 Вт, що комплектуються сонячною панеллю від компанії Powerlux модельного ряду (Solar light) це новинка на ринку екологічного - енергозберігаючого, світлоустаткування. Високотехнологічна інновація в світі світлодіодного автономно..
3380.0 грн
Бренд: POWERLUX Модель: PW4738
Прожектор LED на сонячній панелі 20W POWERLUX з пультом Прожектор 20 Вт, що комплектуються сонячною панеллю від компанії Powerlux модельного ряду (Solar light) це новинка на ринку екологічного - енергозберігаючого, світлоустаткування. Високотехнологічна інновація в світі світлодіодного автономного..
1640.0 грн
Бренд: POWERLUX Модель: PW4745
Прожектор LED на сонячній панелі 40W POWERLUX з пультом Прожектор 40 Вт, що комплектуються сонячною панеллю від компанії Powerlux модельного ряду (Solar light) це новинка на ринку екологічного - енергозберігаючого, світлоустаткування. Високотехнологічна інновація в світі світлодіодного автономного..
1960.0 грн
Бренд: POWERLUX Модель: PW4752
Прожектор LED на сонячній панелі 60W POWERLUX з пультом Прожектор 60 Вт, що комплектуються сонячною панеллю від компанії Powerlux модельного ряду (Solar light) це новинка на ринку екологічного - енергозберігаючого, світлоустаткування. Високотехнологічна інновація в світі світлодіодного автономного..
2950.0 грн
Бренд: POWERLUX Модель: PW6146
Світильник LED вуличний на сонячній панелі POWERLUX 20W Консольний світильник на сонячних панелях, з вбудованим акумуляторним накопичувачем - це інновація в світі вуличного освітлення і в світі світлодіодних технологій. Даний вид світильника застосовується на таких об'єктах як: Території підпр..
2800.0 грн
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)