Меню
Ваша корзина

Світильник LED вуличний на сонячній панелі POWERLUX 20W

Світильник LED вуличний на сонячній панелі POWERLUX 20W
Світильник LED вуличний на сонячній панелі POWERLUX 20W

Світильник LED вуличний на сонячній панелі POWERLUX 20W

Консольний світильник на сонячних панелях, з вбудованим акумуляторним накопичувачем - це інновація в світі вуличного освітлення і в світі світлодіодних технологій.

Даний вид світильника застосовується на таких об'єктах як: Території підприємств, (на яких необхідно програмоване освітлення, в потрібний період часу), території торгових центрів, автопарковки, житлові квартали, режимні-охоронні об'єкти (що вимагають освітлення, яке включатиметься та активуватиметься від датчика руху , вбудованого в світильник) Консольний світильник TM Powerlux на сонячної панелі, з вбудованим акумуляторним накопичувачем, має пило-вологозахист по стандарту IP65, що в свою чергу дозволяє даному світильнику працювати в складних, погодних умовах. Цикл роботи світильника - 8 - 10 годин роботи у вечірній-нічний час, а цикл зарядки у даного світильника, денний період, до настання сутінків, тобто 10 - 12 годин.

У корпусі світильника, надійно захований акумуляторний накопичувач, що дає повну автономію від електромережі (світильник працює без підключення до мережі, тільки на енергії акумулятора)

Світлодіоди розміщені в світильнику виконані за технологією SMD, що в свою чергу дає яскравий потік світла кожній лінзі. В даному світильнику встановлено сонячна панель на основі полікристалічного фотоелемента, який проводиться за допомогою рівномірно-спрямованого охолодження ємності з розплавом кремнію і бору.

До даного світильника в комплекті додається: пульт дистанційного керування, сам світильник і інструкція з експлуатації, в якій детально описаний процес налаштування і використання.

Характеристики товару:

Пило-вологозахист по стандарту IP65;
Високий індекс передачі кольору;
Низькі витрати на обслуговування;
Відсутність світлові пульсації;
Компактність виробу;
Ремонтопридатність.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре
2800.0 грн
  • Склад: Є в наявності
  • Модель: PW6146
  • Вага: 0.00kg
  • Розміри: 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm