Меню
Ваша корзина

Світильник промисловий Євросвіт EVRO-LED-SH -10 1 * 600мм IP65

Світильник промисловий Євросвіт EVRO-LED-SH -10 1 * 600мм IP65
Світильник промисловий Євросвіт EVRO-LED-SH -10 1 * 600мм IP65

Світильник EVRO-LED-SH-10 без ламп - являє собою надійну основу для освітлювального приладу з широкою гамою можливих варіантів застосування.

Чим підкуповує дана модель? Перш за все, своїми пиловологозахисними функціями, які роблять з неї оптимальний варіант для експлуатації у важких умовах. В цілому широта застосування варіюється від громадських місць, парадних багатоповерхівок, станцій техобслуговування до підвалів і складів.

Чому варто вибрати світильника EVRO-LED-SH-10? Стійкість до деформацій. Корпус важко розбити, зламати, зірвати з кріплень. Це пов'язано з використанням хорошого, якісного пластика і полікарбонату.

Висока протипожежна безпека. Корпус не нагрівається, не плавиться - вдалий вибір для високотемпературних об'єктів.

Легкість у догляді. Корпус легко миється будь-якими зручними для цього засобами і не вимагає додаткового технічного обслуговування.

Надійність кріплень. Скоби з оцинкованого металу, якими скріплено корпус, не піддаються корозії, міцно фіксують всі деталі.

Використання цієї моделі не додасть Вам ніяких турбот. Корпус не оснащений електронікою, отже, немає потреби мучитись з якимись хитромудрими електровузлами в пошуках підходящого роз'єму, довго вивчаючи інструкцію. Весь функціонал зведений до надзвичайної простоті експлуатації. З використанням моделі розбереться як початківець електрик, так і не маюча досвіду роботи з електроприладами людина. Словом, купуючи дану модель, Ви вирішуєте для себе ряд нагальних проблем: придбання хорошого освітлювального приладу з широким діапазоном використання або ж заміна вийшовшого з ладу.

При будь-якому збігу обставин від придбання Ви тільки виграєте!

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре
194.0 грн
  • Склад: Є в наявності
  • Модель: EVRO-LED-SH-10
  • Вага: 0.00kg
  • Розміри: 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm