Меню
Ваша корзина

Світлодіодний діммуючий точковий світильник MAXUS LED SDL mini 8W 3000K (1-SDL-005-01-D)

Світлодіодний діммуючий точковий світильник MAXUS LED SDL mini 8W 3000K (1-SDL-005-01-D)
Світлодіодний діммуючий точковий світильник MAXUS LED SDL mini 8W 3000K (1-SDL-005-01-D)

Світлодіодний точковий світильник MAXUS LED - це сучасна альтернатива традиційним точковим світильників з галогенною або люмінесцентною лампою. У новій лінійці 2015 року міжнародна корпорація MAXUS реалізувала ряд інженерних і дизайнерських рішень, які дозволили зробити світлодіодні світильники ще більш надійними і довговічними. Для посилення надійності та підвищення стійкості до перепадів напруги, в світильниках застосований IC-драйвер нового покоління, спроектований на базі керуючої мікросхеми, розробленої спеціально для LED джерел світла. Новий драйвер ефективно стабілізує струм в широкому діапазоні напруги живлення, від 160 до 260В, і забезпечує стабільну роботу світлодіодів і їх захист від перегріву. Також, в конструкції світильників застосовані нові поміхоподавляючі MPX-конденсатори, які дозволяють поєднати світильники з вимикачами, що мають підсвічування, і гарантують стабільний світловий потік без мерехтінь навіть при перепадах напруги в мережі. 

Значні зміни торкнулися і зовнішнього вигляду світильників.

Нова конструкція драйвера дозволила інженерам MAXUS International Corp. інтегрувати його безпосередньо в корпус світильника без втрати надійності роботи електроніки. 

Завдяки цій новації, світильники стали ще більш компактними і зручними в монтажу.

Висота світильника з вбудованим драйвером становить всього 30мм, що розширює можливості використання точкового освітлення в дизайнерських проектах. При цьому, система захисту від вологи (IP44) дозволяє встановлювати світлодіодні точкові світильники MAXUS LED навіть у ванній кімнаті, не побоюючись за надійність і довговічність його роботи

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре
307.0 грн
  • Склад: Є в наявності
  • Модель: 1-SDL-005-01-D
  • Вага: 0.00kg
  • Розміри: 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm