Меню
Ваша корзина

LED лампа MAXUS Filament G45 4W 4100K 220V E14 (1-LED-548)

LED лампа MAXUS Filament G45 4W 4100K 220V E14 (1-LED-548)
LED лампа MAXUS Filament G45 4W 4100K 220V E14 (1-LED-548)

1-LED-548 MAXUS LED Filament - лінійка ламп MAXUS на основі технології Filament (філамент) поєднує в собі переваги ретро-дизайну та інноваційних LED технологій.

Традиційний вид лампи гармонійно поєднується з люстрами класичного дизайну, а повністю прозорий розсіювач і кут освітлення 360 градусів створюють повноцінну імітацію світла ламп розжарювання.

При цьому, лампи MAXUS Filament оснащені інноваційним надкомпактний драйвером, що захищає лампу від перепадів напруги в діапазоні 198-242В і усуває пульсацію світла. Для досягнення максимальної надійності і довговічності ламп, колби  заповнені гелієм, що забезпечує більш якісне відведення тепла і оптимальний режим роботи світлодіодів. - Інноваційний надкомпактний драйвер; - Колба з гелієм; - Класичний дизайн; - 360 кут розсіювання; - Світло без пульсації.

Дана світлодіодна лампа має яскраве світло, яке допоможе підбадьоритися, додасть енергії, підніме настрій і дозволить зберігати активність протягом всього дня.

Світло яскравого спектра можна порівняти зі світлом зимового дня, коли сонце повністю сховалося за хмари. Таке світло здатне забезпечити лампи денного, нейтрального і білого кольору. Вони також змінюють сприйняття кольорів, але тільки теплих відтінків.

Так, при світлі такої лампи червоний колір буде здаватися фіолетовим, оранжевий - коричневим, жовтий - зеленуватим. Але ось сині та зелені кольори будуть виглядати більш яскраво і насичено. Яскраве світло в більшій мірі сприяє концентрації, створює робочу атмосферу, тому найчастіше лампи яскравого світла використовуються там, де необхідно налаштувати людини на діловий лад.

Найчастіше нейтральні і холодні лампи використовуються в тих місцях, де потрібне поєднання штучного і природного світла - в різних установах, офісних будівлях і т.д.

Сприйняття світла - це суб'єктивна річ, тому при виборі на користь одного або іншого світлового спектру важливу роль відіграють не тільки обстановка і місце (будинок або робота) застосування лампи, а й індивідуальне сприйняття світла - особистий смак .

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре
83.0 грн
  • Склад: Є в наявності
  • Модель: 1-LED-548
  • Вага: 0.00kg
  • Розміри: 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm