Меню
Ваша корзина

LED лампа MAXUS R63 7W 4100K 220V E27 (1-LED-556)

LED лампа MAXUS R63 7W 4100K 220V E27 (1-LED-556)
LED лампа MAXUS R63 7W 4100K 220V E27 (1-LED-556)

1-LED-556 Нова лінійка ламп R63 від MAXUS LED створена для споживачів, які бажають отримати найкращу якість світлотехніки за оптимальну ціну.  

Завдяки оптимізації ресурсу роботи і періоду гарантійного обслуговування, вартість ламп III-го покоління на 20% нижче вартості ламп попередньої лінійки.

При цьому, в лінійці III-го покоління, усунуті всі можливі причини перегоряння ламп. Надійне і довговічне функціонування світлотехніки гарантують: IC-драйвер - стабілізує струм в діапазоні вхідної напруги 175-250В: - світлодіоди працюють в правильному режимі і захищені від перегріву; - стабільний світловий потік - світло без пульсації. Конденсатор: - лампа сумісна з вимикачами з підсвічуванням. ЕМС-фільтр - забезпечує електро-магнітну сумісність ламп з домашньою електронікою: - лампи не впливають на роботу інших пристроїв, а інші пристрої не впливають на лампу. Світлодіодна точкова лампа R63 MAXUS LED - ідеально підходить для установки в точковий світильник, вбудований світильник, підвісну і натяжну систему.

При споживанні 7 W електроенергії лампа має світловий потік в 700 Lm.

Забезпечує якісне м'яке світлодіодне підсвічування з високою передачею кольору, не чутливого до перепадів напруги. Рефлекторна лампа R63 має стандартний цоколь Е27.

Дана світлодіодна лампа має яскраве світло, яке допоможе підбадьоритися, додасть енергії, підніме настрій і дозволить зберігати активність протягом всього дня.

Світло яскравого спектра можна порівняти зі світлом зимового дня, коли сонце повністю сховалося за хмари. Таке світло здатне забезпечити лампи денного, нейтрального і білого кольору. Вони також змінюють сприйняття кольорів, але тільки теплих відтінків. Так, при світлі такої лампи червоний колір буде здаватися фіолетовим, оранжевий - коричневим, жовтий - зеленуватим. Але ось сині та зелені кольори будуть виглядати більш яскраво і насичено.

Яскраве світло в більшій мірі сприяє концентрації, створює робочу атмосферу, тому найчастіше лампи яскравого світла використовуються там, де необхідно налаштувати людини на діловий лад.

Найчастіше нейтральні і холодні лампи використовуються в тих місцях, де потрібне поєднання штучного і природного світла - в різних установах, офісних будівлях і т.д.

Сприйняття світла - це суб'єктивна річ, тому при виборі на користь одного або іншого світлового спектру важливу роль відіграють не тільки обстановка і місце (будинок або робота) застосування лампи, а й індивідуальне сприйняття світла - особистий смак ...

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре
97.0 грн
  • Склад: Є в наявності
  • Модель: 1-LED-556
  • Вага: 0.00kg
  • Розміри: 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm