Меню
Ваша корзина

LED лампа MAXUS G95 12W 4100K 220V E27 (1-LED-902)

LED лампа MAXUS G95 12W 4100K 220V E27 (1-LED-902)
LED лампа MAXUS G95 12W 4100K 220V E27 (1-LED-902)

1-LED-902 Нова лінійка ламп G95 від MAXUS LED створена для споживачів, які бажають отримати найкращу якість світлотехніки за оптимальну ціну.

Завдяки оптимізації ресурсу роботи і періоду гарантійного обслуговування, вартість ламп III-го покоління на 20% нижче вартості ламп попередньої лінійки. При цьому, в лінійці III-го покоління, усунуті всі можливі причини перегоряння ламп. Надійне і довговічне функціонування світлотехніки гарантують: IC-драйвер - стабілізує струм в діапазоні вхідної напруги 175-250В: - світлодіоди працюють в правильному режимі і захищені від перегріву; - стабільний світловий потік - світло без пульсації. Конденсатор: - лампа сумісна з вимикачами з підсвічуванням. ЕМС-фільтр - забезпечує електро-магнітну сумісність ламп з домашньою електронікою: - лампи не впливають на роботу інших пристроїв, а інші пристрої не впливають на лампу.

Це найсучасніше джерело світла, яке характеризується відмінними світловими параметрами і якістю. Довговічність, забезпечена мінімальним нагрівом корпусу за рахунок ефективної тепловідводної формі корпусу лампи, також є перевагою LED ламп Maxus G95.

Використовується в основному і додатковому освітленні житлових, кафе, ресторанів, готелів і магазинів, садово-паркових територій (в поєднанні зі світильниками для зовнішнього освітлення). Застосовується в люстрах, бра, світильниках як з плафонами, так і без них

. LED лампи Maxus G95 мають відмінні світловими характеристиками, гідним функціоналом і максимальною надійністю - гарантійний термін роботи ламп становить до 3-х років. Відсутність пульсації світла і підвищений рівень надійності світильників серії досягнутий за допомогою IC-драйвера нового покоління, спроектованого на базі керуючої мікросхеми, розробленої спеціально для LED джерел світла.

Електромагнітну сумісність ламп з побутовою електронікою і вимикачами, що мають підсвічування, забезпечує застосування в лампі ЕМС-фільтра і конденсатора.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре
136.0 грн
  • Склад: Є в наявності
  • Модель: 1-LED-902
  • Вага: 0.00kg
  • Розміри: 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm