Меню
Ваша корзина

Світлодіодний лінійний світильник MAXUS LED 1,5 м 50W 5000K "Plastic"

Світлодіодний лінійний світильник MAXUS LED 1,5 м 50W 5000K "Plastic"
Світлодіодний лінійний світильник MAXUS LED 1,5 м 50W 5000K "Plastic"

Світлодіодні світильники MAXUS LN-258-PL-03 - це повноцінна інноваційна заміна традиційних ЛПП / ЛПО світильників під лампи Т8.

Світильники серії LINE PL мають сумарний світловий потік, ідентичний тому, що видають дві лампи в світильнику Т8 на 58 Вт (ЛПО 2х58).

Застосовуються ці світильники для освітлення складських, виробничих приміщень, супермаркетів, приміщень побутового призначення, автомобільних парковок.

Застосування в лінійних світильниках MAXUS LINE PL світлодіодів типу New century дозволило підвищити світлову ефективність світильника до 90 Lm / W при зменшенні споживання енергії до 50 W.

Температура кольору лінійного світильника становить 5000 К (яскраве світло).

LED світильники серії LINE PL надійно захищені від пилу і вологи (IP65).

Це дозволяє забезпечити їм ефективну роботу при різних умовах виробництва з високим рівнем забрудненості та запилення приміщення

. Важливою перевагою світильників є матове покриття, виконане з полікарбонату, завдяки якому світлодіодні світильники серії LINE PL не мають ефекту засліплення при попаданні світильника в зону можливого зорового контакту. Це забезпечує зоровий комфорт для людей, що знаходяться в освітленому приміщенні.

Лінійний світлодіодний світильник серії LINE PL універсальний: його можна встановити як на горизонтальну, так і на вертикальну опорну поверхню, а також на підвіс.

Гарантійний термін світлодіодного світильника серії LINE PL становить 3 роки.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре
1596.0 грн
  • Склад: Є в наявності
  • Модель: LN-258-PL-03
  • Вага: 0.00kg
  • Розміри: 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm