Меню
Ваша корзина

LED лампа MAXUS 3.5W 4100K R39 Е14 220V (1-LED-360)

LED лампа MAXUS 3.5W 4100K R39 Е14 220V (1-LED-360)
LED лампа MAXUS 3.5W 4100K R39 Е14 220V (1-LED-360)

Точкова LED лампа 1-LED-360 Sakura ідеально підходить для установки в точковий світильник, вбудований світильник, підвісну і натяжну систему

При споживанні всього 3,5W електроенергії лампа має світловий потік в 320Lm.

Температура кольору ламп становить 4100К (нейтральний світло).

Забезпечує якісне м'яке світлодіодне підсвічування з високою передачею кольору, нечутлива до перепадів напруги.

Рефлекторна лампа R39 Sakura має стандартний цоколь Е14.

Компактність і привабливий зовнішній вигляд дозволяють використовувати лампу для акцентного освітлення, встановлюючи її, наприклад, у відкриті світильники-споти

. LED лампа MAXUS R39 Sakura дає максимальний світловий потік з моменту включення, має високий індекс передачі кольору і має високу міцність.

Приємно вас здивує період служби ламп - 50000 годин, а показником якості стане гарантійний термін в 5 років. MAXUS LED Sakura - лампи для тих, хто бачить досконалість в деталях!

Дана світлодіодна лампа має яскраве світло, яке допоможе підбадьоритися, додасть енергії, підніме настрій і дозволить зберігати активність протягом всього дня. Світло яскравого спектру можна порівняти зі світлом зимового дня, коли сонце повністю сховалося за хмари. Таке світло здатні забезпечити лампи денного, нейтрального і білого кольору. Вони також змінюють сприйняття кольорів, але тільки теплих відтінків.

Так, при світлі такої лампи червоний колір буде здаватися фіолетовим, оранжевий - коричневим, жовтий - зеленуватим. Але ось сині та зелені кольори будуть виглядати більш яскраво і насичено. Яскраве світло в більшій мірі сприяє концентрації, створює робочу атмосферу, тому найчастіше лампи яскравого світла використовуються там, де необхідно налаштувати людини на діловий лад.

Найчастіше нейтральні і холодні лампи використовуються в тих місцях, де потрібне поєднання штучного і природного світла - в різних установах, офісних будівлях і т.д.

Сприйняття світла - це суб'єктивна річ, тому при виборі на користь одного або іншого світлового спектру важливу роль відіграють не тільки обстановка і місце (будинок або робота) застосування лампи, а й індивідуальне сприйняття світла - особистий смак ...

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре
61.0 грн
  • Склад: Є в наявності
  • Модель: 1-LED-360
  • Вага: 0.00kg
  • Розміри: 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm