Меню
Ваша корзина

Світлодіодна лампа T8 FOOD 90 см, 14W, bread & cheese (хліб, сири)

Світлодіодна лампа T8 FOOD 90 см, 14W, bread & cheese (хліб, сири)
Світлодіодна лампа T8 FOOD 90 см, 14W, bread & cheese (хліб, сири)

Світлодіодна лампа T8 FOOD bread & cheese - сучасна альтернатива люмінесцентним лампам при підсвічуванні вітрин для сиру, місць викладки хліба і хлібобулочної продукції: 

лампа не містить парів ртуті; знижує витрати електроенергії на підсвічування вітрин з сиром, хлібом і хлібобулочною продукцією; за рахунок колірних характеристик лампи продукція, викладена у вітрині, має привабливий для покупця вигляд. 

Світлодіодна лампа T8 FOOD bread & cheese має всі переваги популярної лампи Т8 - проста в установці і експлуатації, економічна, виконана з якісних матеріалів. При цьому Т8 FOOD bread & cheese є незамінним помічником при оформленні вітрин для сиру, місць викладки хліба і хлібобулочної продукції. 

Теплий жовтий відтінок освітлення створює картину, в якій промальований рельєф золотистої хлібної скориночки, ароматного сиру з дірочками, рум'яної хрусткої булки. 

Лампа не спотворює природне перенесення кольорів (в складі випічки можуть міститися горіхи, сухофрукти, цукати і т.д., хліб випікається з різних видів борошна), а тільки складає більш яскраве і чітке враження від продуктів. Це допомагає вдосконалити підготовку товару до продажу  без додаткових зусиль. Крім того лампа, на відміну від люмінесцентних аналогів, абсолютно безпечна, виконана з матеріалів, що не містять шкідливих і отруйних речовин, парів ртуті, тобто підходить для освітлення продуктової групи товарів. Область застосування: сирні і хлібні відділи супермаркетів і спеціалізованих магазинів, ринків, булочні, кондитерські.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре
362.0 грн
  • Склад: Є в наявності
  • Модель: LT8-900-FBC-1S-M
  • Вага: 0.00kg
  • Розміри: 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm