Меню
Ваша корзина

Світлодіодна панель 40W 5000К LPL-40W-5000

Світлодіодна панель 40W 5000К LPL-40W-5000
Світлодіодна панель 40W 5000К LPL-40W-5000

Світлодіодна панель - виробник високого світлового потоку 3620 Лм. Вона економно споживає електроенергію (40 Вт / год) і має тонкий 9 міліметровий корпус.

    

LED-панель розроблялася саме для утворення рівномірного НЕ сліпучого світла. Це кращий вибір, для освітлення офісу або торгової площі. Наявність тонкого корпусу дає можливість монтувати панель в підвісну стелю типу «Армстронг», залишаючи мінімальний зазор між стелею і підвісною конструкцією.

Матеріал, з якого виготовлений LED-світильник - анодований алюміній. Ця особливість дає можливість правильним чином відвести потік тепла від світлодіодів. Вони розташовуються по периметру корпусу і направляють світло в торці Світлорозсіювачі. На ньому є лазерні насічки. Вони зроблені для того, щоб перерозподіляти весь потік світла вниз. Така система застосовується для того, щоб потік світла виходив рівномірним і охоплював всю поверхню LED-світильника. Розташування петель для кріплення тросів по кутах панелі дає можливість розмістити LED-світильник на зручній висоті. Широко застосовують світлодіодні панелі підвісного варіанту, щоб освітлювати офіси, торгівельні зали, готелі. Також їх використовують для освітлення квартир в сучасному дизайні.   

Відмінні риси світлодіодних панелей 40 Вт LPL-40W-5000

Основними перевагами цих освітлювальних приладів є:

економічність - у порівнянні з люмінесцентними світильниками типу ЛВО 4 х18Вт більш ніж в 2,5 рази;
функціонування незалежно від перепадів напруги в діапазоні від 110 В до 250 В, 50/60 Гц;
система, що виключає мерехтіння і гудіння, а значить - знижує дискомфорт і стомлюваність працівників, які перебувають у приміщеннях, освітлених LED-панелями;
утворення м'якого, приємного, не сліпучого світла;
відсутність шкідливих ультрафіолетових випромінювань;
мінімальний вплив на колір одягу при тривалому світлодіодному освітленні.
Крім того, експлуатаційний період LED-панелі - 30 000 годин. При цьому користувач не буде замінювати лампи і постійно піклуватися про те, щоб провести обслуговування світильника (замінити джерела світла, дроселі, стартери і т. п).

Конструкції LED екологічні. Ні світлодіоди, ні самі панелі не містять ртутної пари, на відміну від люмінесцентних лам. Перевагою є і те, що включення світильника відбувається миттєво. Він відразу працює на повну потужність, а люмінесцентна лампа починає повністю віддавати світло через 3-5 хвилин після включення.

Світлодіодні панелі лідирують на ринку освітлювальних приладів, як оптимальний варіант для освітлення офісних приміщень або торгових площ. Цьому супроводжують інноваційний дизайн, прийнятна ціна і відмінна якість приладу.

LED-панель 40 Вт LPL-40W-5000 має наступні характеристики:

· • як і растровий люмінесцентний світильник ЛВО 4 х 18 Вт, функціонує з потужністю 40 Вт;

· • світло розсіює під кутом 160 °;

· • значення індексу передачі кольору> 75 Ra;

· • не втрачає освітлювальних властивостей при перепадах температури від -20 ° С до + 40 ° С;

· • підтримує температуру кольору 5000 К і потужність світлового потоку 3620 Лм.

Ці особливості дозволяють освітлювального приладу виробляти біле світіння, яке не впливає згубно на сітківку ока. Тому такі освітлювальні елементи рекомендують встановлювати в офісах і навчальних закладах.

Освітлення офісів і торгових площ світлодіодними панелями дозволяє не тільки заощадити реальні гроші на споживанні електроенергії. LED-панелі ще й екологічні прилади, які сприяють зниженню викидів CO2 в атмосферу.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре
543.0 грн
  • Склад: Є в наявності
  • Модель: LPL-40W-5000
  • Вага: 0.00kg
  • Розміри: 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm